# agencja 360

Kilka słów o naszej agencji​

Poznaj nas i nasz zespół

Jesteśmy z naszymi Klientami
od 2014 roku

Obecnie naszą firmę tworzy różnorodność – budują ją osoby pochodzące z różnych branż i środowisk, posiadające często odmienne punkty widzenia i wiedzę z rozmaitych zakresów, którą wykorzystują w procesie tworzenia projektów dla Państwa. Pozwala to dopasować nasze działania w taki sposób, aby powstały strony internetowe, sklepy, loga, grafiki, treści, content i kampanie reklamowe spójne z oczekiwaniami i założeniami, które przedstawiają nam Państwo jako nasi Klienci. Nasza praca jest w większości pracą kreatywną, która w połączeniu z nowymi technologiami i programowaniem pozwala tworzyć projekty spełniające kryteria obecnych wymagań rynku reklamy, treści i nowoczesnych technologii w Internecie. Efektem tego są dopracowane technologiczne twory zgodne z zasadami designu UX i UI.

Nasz zespół

Michał

CEO

Michał ogarnia wszystko co najważniejsze. Oprócz budowania firmy zajmuje się działalnością charytatywną związaną ze zwierzętami bezdomnymi. Prowadzi stowarzyszenie wsparcia dla młodych przedsiębiorców.

Aleksandra

Manager ds. kontaktów zagranicznych

Aleksandra zawsze przygotowana do działania na minimum 110%.
Pracuje w 3 językach i jest naszą miedzy-narodową rozgrywającą. Działa w stowarzyszeniu pomocy chorym i bezdomnym zwierzętom.

Damian

Koordynator projektów

Damian popycha nasz wózek. To on jest odpowiedzialny za to żeby wszystko szło zgodnie z planem. Prywatnie zajmuje się masteringiem muzyki oraz jest kolekcjonerem płyt winylowych.

Jarek

Full-stack developer

Jarek całe życie siedzi w programowaniu. Jego motto brzmi "Zrobimy!". Jest fanem muzyki rockowej. W wolnym czasie można spotkać go w górach albo rockotece.

Jacek

Junior developer

Jacek kocha grafikę. Działa w kreacjach graficznych. Odpowiedzialny jest za web frontend i rozwiązań UX i UI design. Jest też TikTokerem:)

Martyna

Copywriting

Martyna pisze, pisze i pisze. Oprócz tego w jej zainteresowaniach jest taniec towarzyski. Kocha Afrykę.

Anna

Grafik / fotograf

Anna jest odpowiedzialna za kreacje graficzne i projekty wideo. Jest też świetną fotografką z zawodu i z zamiłowania.

Maria

Copywriting / specjalista ds. social media

Maria kocha kulturę Internetu i kulturę w ogóle. Do swojej pracy zawsze stara się przemycić odrobinę poczucia humoru. W wolnym czasie poszukuje przepisów na zapomniane dania i zwiedza urocze polskie miasteczka.

Magda

Dział handlowy

Magda to nasza osoba od pierwszego kontaktu. Jest bardzo utalentowana plastycznie. W wolnym czasie robi tatuaże i maluje obrazy.

Kontakt

Napisz do nas.
Odpowiemy maksymalnie szybko.

Wypełnij formularz. Odpowiemy na maila lub zadzwonimy.

Zapraszamy do naszego biura

HB Grupa
ul. Skośna 12
30-383 Kraków
NIP: 664 205 72 69