#programowanie

Co i jak
programujemy?

Oferta programistyczna

Jesteśmy software housem budującym kreatywne i przemyślane rozwiązania webowe.
Wspomagamy firmy i przedsiębiorców w budowaniu aplikacji, systemów i skryptów niezbędnych do rozbudowy nowoczesnej firmy.

Integracje
ecommerce

Łączenie programów ze stronami i sklepami internetowymi.

Nasze integracje umożliwiają synchronizację danych z zakresu zarządzania zamówieniami, stanami magazynowymi, danymi klientów i produktami, eliminując konieczność podwójnego wprowadzania informacji. Dzięki temu, możesz skupić się mogą skupić się na rozwijaniu swojej firmy, zamiast tracić czas na ręczne zarządzanie danymi

Systemy
CRM i ERP

Budowanie i wdrażanie systemów do zarządzania firmą.

Budujemy i wdrażamy już istniejące systemy ERP. Jest to kompleksowe rozwiązania programistyczne, które integrują różne działy i procesy w ramach przedsiębiorstwa. Ich celem jest usprawnienie zarządzania zasobami przedsiębiorstwa poprzez efektywną integrację danych i procesów biznesowych, Dostosowujemy i budujemy takie systemy od podstaw

Aplikacje
mobilne

Tworzenie funkcjonalnych i ciekawych aplikacji.

Oferujemy innowacyjne aplikacje mobilne, dostosowane do dynamicznych wymagań współczesnych rynków. Nasze rozwiązania łączą funkcjonalność, design oraz najnowsze technologie, zapewniając użytkownikom niezapomniane doświadczenia. Nasze aplikacje dzięki zastosowaniu w projekcie przemyślanych rozwiązań UX i UI zapewniają doskonałą interakcje z odbiorcami

Systemy
rezerwacyjne

Specjalistyczne systemy dostosowane do rynków usług i nieruchomości

Budujemy systemy rezerwacyjne dostosowane do branż usługowych, hotelarskich i pozostałych w któych ważne jest precyzyjnie przygotowanie kalendarza. Systemy które tworzymy posiadajają rozbudowane możliwości łączeniua, integracji z systemami powrzechnie dostępnymi takimi jak: Booksy, Booking itp.

Formularze
i konfiguratory

Rozbudowane formularz, kalkulatory i mini aplikacje również 3D

Tworzymy formularze i konfiguratory ułatwiające komunikacje z Klientem. Często pomagające jako narzędzie oraz przyspieszające etapy współpracy z Klientami B2B oraz B2C.

Personalizacja
UX/Ui

w analizie, rozwoju i zbudowaniu pozycji w sieci.

Analityka to filary budowania pozycji i marki w Internecie. Nasze usługi analizy banchmarkowej oraz analizy działań marketingowych skutecznie wspomagają biznes w internecie.

BossCats .Dev

Chcesz nas poznać?

Jesteśmy z naszymi Klientami

od 2014 roku

Obecnie naszą firmę tworzy różnorodność – budują ją osoby pochodzące z różnych branż i środowisk, posiadające często odmienne punkty widzenia i wiedzę z rozmaitych zakresów, którą wykorzystują w procesie tworzenia projektów dla Państwa. Pozwala to dopasować nasze działania w taki sposób, aby powstały strony internetowe, sklepy, loga, grafiki, treści, content i kampanie reklamowe spójne z oczekiwaniami i założeniami, które przedstawiają nam Państwo jako nasi Klienci. Nasza praca jest w większości pracą kreatywną, która w połączeniu z nowymi technologiami i programowaniem pozwala tworzyć projekty spełniające kryteria obecnych wymagań rynku reklamy, treści i nowoczesnych technologii w Internecie. Efektem tego są dopracowane technologiczne twory zgodne z zasadami designu UX i UI.

Nasz cel

Tworzyć i mieć z tego frajdę. Doradzać Klientom i budować z nimi najlepsze marki i produkty odnoszące same sukcesy!

Terminowość
Odsetek ukończonych zleceń w terminie 87%
Stała współpraca
Powracających Klientów 63%
Zakończonych projektów
Doprowadziliśmy projektów do końca 100%

Nasi Klienci

Nasza firma obsługuje setk Klientów rocznie z różnych branż. Do grona naszych Klientów należą zarówno ogromne znane koncerny, jak i mniejsze firmy. Procesy i dostosowana do Klientów obsługa pozwala nam współpracować z różnymi Klientami.

marketing

Nasza firma oprócz świetnych programistów posiada na pokładzie również doskonałych specjalistów od marketingu. Przejdź w część naszej strony internetowej dotyczącej marketingu, a poznasz szczegóły.

Jeśli szukasz wsparcia marketingowego
kliknij w przycisk poniżej.