Agencja marketingowa

strony www i sklep internetowe kampanie marketingowe programowanie social media pozycjonowanie SEO copywriting

Projektujemy

strony www i sklepy e-commerce

Słuchamy, tworzymy i doradzamy, budując silne marki i funkcjonalne rozwiązania dla rozwoju biznesu w Internecie, w oparciu o szybko i dobrze zaprojektowane strony i sklepy internetowe.

Tworzymy

Identyfikacje wizualne, brand booki, piszemy teksty itp.

Opracowujemy identyfikacje wizualne firm od podstaw z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, które wyróżnią Twoją markę na tle konkurencji. Przygotowujemy także brand booki dla firm.

Budujemy

Kampanie SEO i Google ADS

Pomagamy firmom zaistnieć w Internecie! Zadbamy o prawidłową konfigurację i obsługę kampanii Google ADS oraz SEO, pozyskanie większej liczby odwiedzających oraz, tym samym, efektywniejszą sprzedaż!

Programujemy

JavaScript, PHP, MySQL, HTML i CSS

Tworzymy profesjonalne strony, aplikacje i systemy webowe w oparciu o JavaScript, PHP, MySQL, HTML i CSS. Programujemy w językach webowych dostosowanych do potrzeb i oczekiwań klienta.

Wymyślamy

hasła reklamowe, slogany
oraz storytelling

Dzięki temu, że nasz zespół tworzą osoby z dużym doświadczeniem w marketingu internetowym możesz zapewniamy kreatywne i skuteczne hasła oraz kampanie oparte na historiach i hasłach które zachęcają do działania Klientów w Internecie.

Wspomagamy

w analizie, rozwoju i zbudowaniu pozycji w sieci.

Analityka to filary budowania pozycji i marki w Internecie. Nasze usługi analizy banchmarkowej oraz analizy działań marketingowych skutecznie wspomagają biznes w internecie.

BossCats .Marketing

Chcesz nas poznać?

Jesteśmy z naszymi Klientami

od 2014 roku

Obecnie naszą firmę tworzy różnorodność – budują ją osoby pochodzące z różnych branż i środowisk, posiadające często odmienne punkty widzenia i wiedzę z rozmaitych zakresów, którą wykorzystują w procesie tworzenia projektów dla Państwa. Pozwala to dopasować nasze działania w taki sposób, aby powstały strony internetowe, sklepy, loga, grafiki, treści, content i kampanie reklamowe spójne z oczekiwaniami i założeniami, które przedstawiają nam Państwo jako nasi Klienci. Nasza praca jest w większości pracą kreatywną, która w połączeniu z nowymi technologiami i programowaniem pozwala tworzyć projekty spełniające kryteria obecnych wymagań rynku reklamy, treści i nowoczesnych technologii w Internecie. Efektem tego są dopracowane technologiczne twory zgodne z zasadami designu UX i UI.

Nasz cel

Tworzyć i mieć z tego frajdę. Doradzać Klientom i budować z nimi najlepsze marki i produkty odnoszące same sukcesy!

Terminowość
Odsetek ukończonych zleceń w terminie 87%
Stała współpraca
Powracających Klientów 63%
Zakończonych projektów
Doprowadziliśmy projektów do końca 100%

Interesuje Cię strona?

Poznaj ceny i zakres usług w pakietach dotyczących stron internetowych

Strona wizytówka
ONEPAGE

700 zł netto

Idealna dla firm na start. Podstawowe informacje profesjonalnie przedstawiające firmę.

Strona firmowa
START

2100 zł netto

Rozbudowana strona dla firm posiadający potrzebę przedstawienia pełnej oferty z precyzyjnymi opisami i zdjęciami.

Strona firmowa
PREMIUM

4800 zł netto

Rozbudowana strona z katalogiem produktów lub inną formą prezentacji oferty i usług.

Ile kosztuje sklep internetowy?

Poznaj ceny i zakres usług w pakietach dotyczących sklepów internetowych

Zacznij sprzedaż

2500 zł netto

Sklep stworzony w oparciu o podstawowe funkcje. Dobry na początek i do sprzedaży prostych produktów. Od pierwszego dnia gotowy do działania. Nie wymaga dodatkowego wkładu finansowego. Opłata jednorazowa.

Rozwinięta sprzedaż

3900 zł netto

Rozbudowany profesjonalny sklep z dużymi możliwościami reklamowymi i rozbudowany o filtry. Również, jak wersja podstawowa, nie wymaga dodatkowego wkładu finansowego. Dodatkowo szkolenie w cenie i pakiet reklamowy.

Profesjonalny handel

6500 zł netto

Maszyna do zarabiania pieniędzy. Praktycznie bezobsługowy, bardzo szybki i dobrze wyświetlający się sklep w Google. Rozbudowany i przejrzysty przygotowany wedle gustu Klienta. Pakiet reklamowy w cenie.

Nasi Klienci

Nasza firma obsługuje setk Klientów rocznie z różnych branż. Do grona naszych Klientów należą zarówno ogromne znane koncerny, jak i mniejsze firmy. Procesy i dostosowana do Klientów obsługa pozwala nam współpracować z różnymi Klientami.

programowanie

Nasza firma oprócz świetnych marketingowców posiada na pokładzie również doskonałych programistów. Przejdź w część naszej strony internetowej dotyczącej programowania, a poznasz szczegóły.

Jeśli szukasz wsparcia programistów
kliknij w przycisk poniżej