Weź wyluzuj!

a my zajmiemy
się resztą

Projektujemy

strony www i sklepy e-commerce

Słuchamy, tworzymy i doradzamy, budując silne marki i funkcjonalne rozwiązania dla rozwoju biznesu w Internecie, w oparciu o szybko i dobrze zaprojektowane strony i sklepy internetowe.

Tworzymy

Identyfikacje wizualne, brand booki, piszemy teksty itp.

Opracowujemy identyfikacje wizualne firm od podstaw z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, które wyróżnią Twoją markę na tle konkurencji. Przygotowujemy także brand booki dla firm.

Budujemy

Kampanie SEO i Google ADS

Pomagamy firmom zaistnieć w Internecie! Zadbamy o prawidłową konfigurację i obsługę kampanii Google ADS oraz SEO, pozyskanie większej liczby odwiedzających oraz, tym samym, efektywniejszą sprzedaż!

Programujemy

JavaScript, PHP, MySQL, HTML i CSS

Tworzymy profesjonalne strony, aplikacje i systemy webowe w oparciu o JavaScript, PHP, MySQL, HTML i CSS. Programujemy w językach webowych dostosowanych do potrzeb i oczekiwań klienta.

Wymyślamy

hasła reklamowe, slogany
oraz storytelling

Dzięki temu, że nasz zespół tworzą osoby z dużym doświadczeniem w marketingu internetowym możesz zapewniamy kreatywne i skuteczne hasła oraz kampanie oparte na historiach i hasłach które zachęcają do działania Klientów w Internecie.

Wspomagamy

w analizie, rozwoju i zbudowaniu pozycji w sieci.

Analityka to filary budowania pozycji i marki w Internecie. Nasze usługi analizy banchmarkowej oraz analizy działań marketingowych skutecznie wspomagają biznes w internecie.

BossCats

communication and nice people

Jesteśmy z naszymi Klientami

od 2014 roku

Obecnie naszą firmę tworzy różnorodność – budują ją osoby pochodzące z różnych branż i środowisk, posiadające często odmienne punkty widzenia i wiedzę z rozmaitych zakresów, którą wykorzystują w procesie tworzenia projektów dla Państwa. Pozwala to dopasować nasze działania w taki sposób, aby powstały strony internetowe, sklepy, loga, grafiki, treści, content i kampanie reklamowe spójne z oczekiwaniami i założeniami, które przedstawiają nam Państwo jako nasi Klienci. Nasza praca jest w większości pracą kreatywną, która w połączeniu z nowymi technologiami i programowaniem pozwala tworzyć projekty spełniające kryteria obecnych wymagań rynku reklamy, treści i nowoczesnych technologii w Internecie. Efektem tego są dopracowane technologiczne twory zgodne z zasadami designu UX i UI.

Nasze cele

Tworzyć i mieć z tego frajdę. Doradzać Klientom i budować z nimi najlepsze marki i produkty odnoszące same sukcesy!

Terminowość
Odsetek ukończonych zleceń w terminie 87%
Stała współpraca
Powracających Klientów 63%
Zakończonych projektów
Doprowadziliśmy projektów do końca 100%

Interesuje Cię strona lub sklep?

Poznaj ceny i zakres usług w pakietach dotyczących stron internetowych oraz sklepów internetowych

Nasi Klienci

Nasza firma obsługuje setk Klientów rocznie z różnych branż. Do grona naszych Klientów należą zarówno ogromne znane koncerny, jak i mniejsze firmy. Procesy i dostosowana do Klientów obsługa pozwala nam współpracować z różnymi Klientami.

Programowanie

Nasza firma oprócz świetnych grafików, copywriterów oraz strategów marketingowych posiada w szeregach również nieziemskich programistów. Przejdź w część naszej strony internetowej dotyczącej programowania, a poznasz szczegóły.

Jeśli szukasz wsparcia programisty
kliknij w przycisk poniżej