Kilka słów o naszej agencji

Poznaj nas i nasz zespół

Jesteśmy z naszymi Klientami
od 2014 roku.

Obecnie naszą firmę tworzy różnorodność – budują ją osoby pochodzące z różnych branż i środowisk, posiadające często odmienne punkty widzenia i wiedzę z rozmaitych zakresów, którą wykorzystują w procesie tworzenia projektów dla Państwa. Pozwala to dopasować nasze działania w taki sposób, aby powstały strony internetowe, sklepy, loga, grafiki, treści, content i kampanie reklamowe spójne z oczekiwaniami i założeniami, które przedstawiają nam Państwo jako nasi Klienci. Nasza praca jest w większości pracą kreatywną, która w połączeniu z nowymi technologiami i programowaniem pozwala tworzyć projekty spełniające kryteria obecnych wymagań rynku reklamy, treści i nowoczesnych technologii w Internecie. Efektem tego są dopracowane technologiczne twory zgodne z zasadami designu UX i UI.

Nasz zespół

Michał

CEO

Michał ogarnia wszystko co najważniejsze. Oprócz budowania firmy zajmuje się działalnością charytatywną związaną ze zwierzętami bezdomnymi. Prowadzi stowarzyszenie wsparcia dla młodych przedsiębiorców.

Damian

koordynator projektów

Damian popycha nasz wózek. To on jest odpowiedzialny za to żeby wszystko szło zgodnie z planem. Prywatnie zajmuje się masteringiem muzyki oraz jest kolekcjonerem płyt winylowych.

Jarek

full-stack developer

Jarek całe życie siedzi w programowaniu. Jego motto brzmi "Zrobimy!". Jest fanem muzyki rockowej. W wolnym czasie można spotkać go w górach albo rockotece.

Kamil

senior dev

Kamil od 16 roku programuje. Człowiek z ogromną charyzmą. Rapuje, programuje i zajmuje się tyloma zajawkami, że tu nie zdołamy wypisać.

Jacek

grafik, junior dev

Jacek zajmuje się budowaniem serwisów www i ogarnia je graficznie. Jego pasją jest grafika.

Martyna

copywriting

Martyna pisze, pisze i pisze. Oprócz tego w jej zainteresowaniach jest taniec towarzyski. Kocha Afrykę.

Marzena

SEO, copywiting

Marzena jest perfekcjonistką. Lubi mieć porządnie napisany tekst. Ma wieloletnie doświadczenie dziennikarskie. Uwielbia pisać.

Magda

dział handlowy

Magda to nasza osoba od pierwszego kontaktu. Jest bardzo utalentowana plastycznie. W wolnym czasie robi tatuaże i maluje obrazy.