# Aplikacje_mobilne

Twoja aplikacja mobilna
w zasięgu ręki

Kompleksowe usługi w zakresie aplikacji mobilnych od koncepcji po wdrożenie.

Profesjonalne, kreatywne i efektywne
tworzenie aplikacji mobilnych

Profesjonalne, kreatywne i efektywne tworzenie aplikacji mobilnych to nasza specjalność. Tworzymy aplikacje mobilne zgodnie z przygotowaną strategią, która jest fundamentem naszych działań. Na początku współpracy opracowujemy strategię uwzględniającą rynek, konkurencję oraz plany firmy, z którą rozpoczynamy projekt.

Aplikacje mobilne są obecnie nieodłącznym elementem skutecznego biznesu – trudno zaistnieć bez profesjonalnej obecności na platformach mobilnych. Tworzenie aplikacji wymaga jednak czasu, pomysłów, kreatywności, systematyczności i planowania.

Chcesz stworzyć lub zaktualizować aplikację swojej firmy, lecz nie do końca wiesz, od czego zacząć? A może nie masz czasu, aby skupić się na tworzeniu aplikacji mobilnej?

Zostaw to nam!

Profesjonalnie i kompleksowo zajmiemy się tworzeniem Twojej aplikacji mobilnej – przygotujemy atrakcyjny i funkcjonalny design, intuicyjną nawigację i zapewnimy optymalizację, która pozwoli Twojej firmie dotrzeć do większej liczby klientów i tym samym zwiększyć zaangażowanie użytkowników!

Z nami zwiększysz swoją rozpoznawalność, zbudujesz pozytywny wizerunek i usprawnisz kontakt z klientami. Rozpocznijmy współpracę!

Z nami zwiększysz swoją rozpoznawalność, zbudujesz pozytywny wizerunek i usprawnisz kontakt z klientami. Rozpocznijmy współpracę!​

Technologie, jakie stosujemy przy tworzeniu aplikacji mobilnych

BASIC

Aplikacja mobilna

5400zł /netto

Pakiet Starter to doskonała opcja dla małych firm i startupów, które chcą szybko wejść na rynek z podstawową wersją swojej aplikacji mobilnej. Oferujemy stworzenie aplikacji opartej o React Native, Swift lub TypeScript, zawierającej kluczowe funkcjonalności i intuicyjny interfejs użytkownika. Pakiet obejmuje także podstawowe wsparcie techniczne i pomoc przy publikacji aplikacji w App Store i Google Play.

Opłata za miesiąc, nie zawiera podatku.

PRO

Aplikacja mobilna

12000zł /netto

Pakiet Pro jest idealny dla średnich firm, które potrzebują bardziej zaawansowanych funkcji i integracji w swojej aplikacji mobilnej. Oferujemy pełne wsparcie dla tworzenia aplikacji przy użyciu React Native, Swift oraz TypeScript, z dodatkowymi funkcjonalnościami, takimi jak integracja z bazami danych, usługi w chmurze oraz zaawansowane narzędzia analityczne. Pakiet ten obejmuje także regularne aktualizacje i wsparcie techniczne.

Opłata za miesiąc, nie zawiera podatku.

ULTIMATE

Aplikacja mobilna

38200zł /netto

Pakiet Premium jest przeznaczony dla dużych przedsiębiorstw i firm technologicznych, które potrzebują kompleksowych rozwiązań mobilnych na najwyższym poziomie. Oferujemy stworzenie zaawansowanej aplikacji mobilnej opartej o React Native, Swift oraz TypeScript, z pełną personalizacją, integracją z istniejącymi systemami, optymalizacją wydajności oraz wsparciem dla CI/CD. Pakiet obejmuje również priorytetowe wsparcie techniczne, konsultacje z ekspertami oraz dedykowanego menedżera projektu.

Opłata za miesiąc, nie zawiera podatku.